"Architekti musí s​​​nít, musí objevovat Atlantidy, být průzkumníky, badateli a ještě k tomu stavět dobře a zodpovědně.” Renzo Piano

Architekti a projektanti z ateliéru P.P. Architects s.r.o. pro Vás vytvoří architektonický návrh a projektovou dokumentaci na jakékoli téma – od drobné renovace až po rozsáhlou investiční výstavbu. Nabízíme komplexní služby architektonického ateliéru a projekční kanceláře.

Členové našeho týmu disponují mnohaletou praxí. Všichni mají bohaté zkušenosti s realizacemi architektonických a projekčních návrhů. Samozřejmostí je také vyškolení ve vyřizování potřebných povolení a administrativě tak, abychom mohli zákazníkovi poskytnout komplexní servis, řešení na míru a vysokou kvalitu odvedené práce.

Nabízíme vypracování návrhu i kompletní projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti a dále autorský technický dozor zajišťující dodržení realizace architektonického návrhu tak, aby byl výsledek přesně podle Vašich představ. Východiskem je pro nás vždy individuální přístup ke každému projektu. Dlouhodobě také spolupracujeme s odborníky na statiku, stavební fyziku, technologie budov, zeleň, výtvarníky, designéry apod.

Vaše zadání se nemusí ničím omezovat. Stačí, když k nám přijdete se svou představou výstavby či rekonstrukce a my se postaráme o její návrh i realizaci. S klienty vše konzultujeme a snažíme se vždy nalézt řešení, které Vám bude dokonale vyhovovat. Naši architekti a projektanti zpracují malá i velká zadání, novostavby i rekonstrukce, renovace kulturních památek, změny v interiérech i ve veřejném prostoru.

Těšíme se na společnou spolupráci.

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří tyto organizace a společnosti:

Zavřít